KANADA'DA EĞİTİM

Eğitim alanında bir süper güç haline gelen Kanada’da siz de öğrenci olabilir ya da çocuklarınıza daha iyi bir eğitim ve geleceğin kapılarını açabilirsiniz.

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü OECD’nin toplam 72 ülkede, her ülkeden yaklaşık 150 farklı okulda okuyan, 15 yaşındaki yarım milyondan fazla öğrenci ile gerçekleştirdiği ve PISA olarak adlandırılan değerlendirme sınavının en güncel verilerine göre Kanada eğitim alanında uluslararası sıralamaların en üst sıralarına yerleşmiş durumda. Üstelik OECD Raporu’na göre Kanadalı öğrenciler; değerlendirmenin gerçekleştirildiği üç alanı oluşturan matematik, bilim ve okuma becerileri alanlarının üçünde de 72 ülkenin yanı sıra 35 OECD ülkesinin öğrencilerinin ortalamasının da üzerinde performans göstermiş durumdalar. Bu da demek oluyor ki, Kanadalı öğrenciler dünyadaki en iyi eğitimli öğrenciler arasında yer alıyorlar.

PISA Raporu’nun Kanada özelinde daha da dikkat çekici bir sonucu ise, Kanada eyaletlerinden Alberta, Quebec ya da British Columbia’nın ülkeler gibi teker teker ele alındıkları durumda eğitimin süper güçleri Singapur ya da Japonya’nın yanı sıra Finlandiya ve  Hong Kong’u da geride bırakarak ilk beşe girebilecek kapasitede oluşları.

Peki, eğitim sistemiyle dünyanın zirvesini zorlayan bir ülkede sizde daha kaliteli, daha güvenilir ve daha eşit bir eğitim hizmetinden faylanmak ister misiniz?

Kanada’ya Gidelim ekibinin eğitim alanındaki on yılı aşkın sürelik deneyiminden ve farklı alanlardan sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanacak eğitim paketleri hakkındaki danışmanlık servisinden faydalanmak isterseniz lütfen info@kanadayagidelim.com adresinden haberleşelim.

Kanada’da eğitim alanında Kanada’da yaşayan Türkler olarak sizlere hizmet sunarken, İstanbul’daki eğitim alanında uzman Kanadalı iş ortağımız ile de sizleri temasa geçirmekten mutluluk duyacağız…

ÖĞRENCİLERİMİZE SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLER

ŞEHİRİÇİ VEYA ŞEHİRDIŞI GÜNÜBİRLİK YA DA UZUN SÜRELİ SEYAHATLER

YAŞANILAN SEMT / BÖLGE ORYANTASYONU (MARKET, ULAŞIM, METRO VB)

LOKAL YAŞAM BİÇİMİNE ENTEGRASYON (FESTİVALLER, SERGİLER VB.)