YAZ VE KIŞ KAMPLARI

Çocuklarına her şeyin en güzelini verebilmek elbette tüm anne babaların en büyük temennisi, gayreti, derdi…İyi bir eğitim ise bir çocuğa verilebilecek en güzel hediyelerden biri…Hediye demek belki de çok masum kalıyor olabilir…Bir çocuğun geleceğine yapılan en önemli yatırımlardan, iyi atılması gereken en kritik temellerden de biri denmeli…

Son yıllarda artan ana dil düzeyinde dil hatta birkaç dil birden bilme ihtiyacı; dünya vatandaşı çocuklar yetiştirmek, çocukların farklı uluslardan arkadaşlar edinebilmeleri ve farklı kültürleri de tanıyabilmeleri gibi arzularımızla birleştiğinde yurtdışında sağlanan yaz ve kış kampları vazgeçilmezlerimizden biri haline geldi.

Eğitim alanında bir süper güç haline gelen Kanada ise bilingual dil yapısı ve yüksek kalitesi ile dünyanın zirvesini zorlayan güvenilir eğitim sistemi ile yaz ve kış kampları alanlarında da alternatifler arasında öne çıkan bir kaynak konumunda. Farklı coğrafyası, kültürel ve sportif anlamda ülkemizde alışık olduğumuz çeşitliliğin ötesinde sunabildiği imkanları ile çocuklarımızın kısa dönemli de olsa dünyalarını renklendirme konusunda eşsiz ve nadir rastlanan bir cevher gibi.

Kanada’ya Gidelim ekibi olarak ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki çocuklarınızın keyifle faydalanabilecekleri yaz ve kış kampları opsiyonlarını sizinle birlikte değerlendirmekten ve ailenize en uygun okul, program hakkında sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Kanada’daki yaz ve kış kamplarının Kanada’ya Gidelim’e özel sundukları fiyatlardan faydalanmak ve Kanada’ya Gidelim kupon numaranızı edinmek üzere bizimle info@kanadayagidelim.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Yaz ve kış kampları konusunda Kanada’da yaşayan Türkler olarak sizlere hizmet sunarken, İstanbul’daki eğitim alanında uzman Kanadalı iş ortağımız ile de sizleri temasa geçirmekten mutluluk duyacağız…

ÖĞRENCİLERİMİZE SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLER

ŞEHİRİÇİ VEYA ŞEHİRDIŞI GÜNÜBİRLİK YA DA UZUN SÜRELİ SEYAHATLER

YAŞANILAN SEMT / BÖLGE ORYANTASYONU (MARKET, ULAŞIM, METRO VB)

LOKAL YAŞAM BİÇİMİNE ENTEGRASYON (FESTİVALLER, SERGİLER VB.)