NEDEN Mİ BİZ?

Kanada denince akla ilk göçmenlik gelse de, ‘Kanada ve eğitim’ ya da ‘Kanada ve doğum’ da son yılların Kanada ile ilgili en çok aranan kelime öbeklerinden diğerleri.

Mevzu Kanada olduğunda bu konularda servis sağlayan şirket sayısı özetle, derya deniz.

Dolayısıyla Kanada’ya Gidelim olarak biz bu denizde bir damla gibiyiz…

Ancak, söz konusu Kanada’ya gelmek, burada yaşamak, doğum yapmak ya da eğitim almak olduğunda, yani devreye insan unsuru girdiğinde ve her koşul yeni bir hayata işaret ettiğinde…

Taraflardan biri maddenin en manevi ve samimi halindeyken…

Taraflardan diğeri de samimi ve deneyimlerini diğeri ile paylaşmak isteyen adeta bir dost eli kıvamında olmalı diye düşündük.

Kanada’ya Gidelim olarak devlet dairesi griliğinde bir şirket değiliz ancak Kanada’ya gelmek ya da eğitim, keza doğum konularının gerektirdiği ciddiyete sahibiz.

Her bir adımın devamında, beraberinde getireceği sorumlulukların bilincindeyiz.

Ancak, resmi bağlar yerine daha gönülden bağ kurmanın soğuk Kanada’ya hangi amaçla olursa olsun yeni bir adım atacak her kişiye daha sıcak hissettireceğinden de eminiz.

Bu nedenle de 17 yıl önce başlayan bir göçmenlik hikayesi ile 1 yıl önce başlayan bir expatlık hikayesinden edindiğimiz deneyimleri, bu süreçte kazandığımız temasları, kaybettiğimiz maddi ve manevi emekleri, görüp geçirdiklerimizi birebir deneyimlediğimiz güvenilir, yüksek kaliteli ve çok konforlu kanallardan sizlere ulaştırma niyetindeyiz.

Neticede Kanada’ya Gidelim, en basit tanımıyla bir deneyim aktarma platformudur diyebiliriz.

Bu deneyimleri dinlemek üzere sizi de Kanada’ya Gidelim’e bekleriz…

Sizin için koşullarınıza en uygun, en etkili, en sağlıklı ve en güvenilir çözümleri üretmek için biraraya gelmiş bir ekibiz.

Gelin, yeni serüveninizde birlikte Kanada’ya Gidelim!