SERTİFİKA VE MESLEK PROGRAMLARI ''COLLEGE''

Kanada’da kariyerinize uygun ya da yepyeni bir sektörde iş bulabilmenin en pratik ve etkili yollarından biri college’larda eğitim almak.

College eğitimleri göçmenlik için Kanada’nın kapısını çalan kişilerin de en yoğun tercih ettikleri eğitim programları.

Kaldı ki Kanada’daki college’larda sunulan eğitim programlarına Türkiye’de devam ettirmek istediğiniz kariyerinize katkı sağlamak amacıyla da katılım gösterebilirsiniz. Türkiye’deki üniversite eğitiminizin devamında ya da kariyerinize ara verip yeniden eğitim hayatına dönmek istediğiniz bir anda, eğitim konusunda dünyanın en önde gelen ülkelerinden biri olan Kanada’da bir college programına devam edebilir, bu sayede alanınızda uzmanlaşabilir ve uluslararası geçerliliği olan bir diploma ile özgeçmişini daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Kanada’da bir college programına kayıt yaptırmayı planlarken bilmelisiniz ki bir diploma programı aslında size Türkiye’de iki yıllık yüksek okul seviyesine denk bir eğitim imkanı sunmakta ve Türkiye’deki ‘sertifika programı’ anlayışının çok ötesinde bir ‘meslek edindirme’ amacı taşımaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında, Kanada’daki college programlarının size sunduğu imkanları ve eğitim programlarının çeşitliliğini Kanada’ya Gidelim ekibi ile birlikte değerlendirebilir ve size en uygun okul, program hakkında danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kanada’daki college’ların Kanada’ya Gidelim’e özel sundukları fiyatlardan faydalanmak ve Kanada’ya Gidelim kupon numaranızı edinmek üzere bizimle info@kanadayagidelim.comadresinden iletişime geçebilirsiniz.

College eğitimi alanında Kanada’da yaşayan Türkler olarak sizlere hizmet sunarken, İstanbul’daki eğitim alanında uzman Kanadalı iş ortağımız ile de sizleri temasa geçirmekten mutluluk duyacağız…

ÖĞRENCİLERİMİZE SUNDUĞUMUZ DİĞER HİZMETLER

ŞEHİRİÇİ VEYA ŞEHİRDIŞI GÜNÜBİRLİK YA DA UZUN SÜRELİ SEYAHATLER

YAŞANILAN SEMT / BÖLGE ORYANTASYONU (MARKET, ULAŞIM, METRO VB)

LOKAL YAŞAM BİÇİMİNE ENTEGRASYON (FESTİVALLER, SERGİLER VB.)